כדורי ויאגרה למכירה תזמינו עוד היום 0558984779

2222new

 נטילת ויאגרה ללא מרשם רופא

על אף שניתן לרכוש את הויאגרה באופן חוקי ובטוח ללא מרשם רופא, מומלץ באופן חד משמעי לפנות לייעוץ אצל הרופא המטפל ואף לבצע בדיקות כלליות, בכדי למנוע סיכונים אפשריים.

השפעת הויאגרה על החשק המיני

הויאגרה, הינה תרופה המשפיעה אך ורק על היכולת להגיע לזיקפה יציבה וממושכת ואין לה כל קשר להתעוררות או חשק מיני. בשוק, קיימות תרופות רבות, המסוגלות להביא גם לעוררות מינית, אולם, הויאגרה, מסייעת לקיום יחסי מין במקרים בהם קיים חשק מיני אך התפקוד המיני לוקה בחוסר.

אם אטול ויאגרה האם הפוריות ואיכות הזרע של ייפגמו?

לחלוטין לא! השפעת הויאגרה, אינה קשורה ואינה משפיעה על האשכים אלא רק על איבר המין עצמו וכלי הדם שלו. לוויאגרה, אין כל השפעה על רמת פוריות הגבר ואיכות הזרעיםלטוב או לרע.

contact-us

למידע בירורים, הזמנות ומשלוח בחינם התקשרו כבר עכשיו  055-8984779


מתי נוהגים ליטול כדורי ויאגרה?

לרוב, נוטלים ויאגרה כאשר ישנה בעיה או מחלות המפריעות לתפקוד המיני ולאפשרות להגיע לזקפה, המתרחשת בעת התעוררות מינית ומאפשרת התרחבות כלי הדם באיבר המין, המגבירה את כמות זרימת הדם באיבר המין באופן טבעי ויוצרת זקפה טבעיתהויאגרה, יוצרת את התופעה הזאת במקרה בו הגוף אינו מסוגל ליצור אותה באופן עצמאי

כיצד ניתן לקבוע האם יש צורך בכדורי ויאגרה?

במקרים בהם ישנם קשיים בהיווצרות זקפה באופן טבעי ובמקרים בהם ישנן מחלות הגורמות להיווצרות זקפה או זקפה שאינה ממושכת וסדירה ישנו צורך בנטילת כדורי ויאגרה.

מהי השפעת הויאגרה?

הויאגרה, משפיעה על יכולת התפקוד המיני ומאפשרת הזרמת דם אל איבר המין הגברי, תופעה אשר מתרחשת באופן טבעי במצב של התעוררות מינית, בקרב גברים ללא קשיים בתפקוד המיני. הויאגרה, יוצרת הרחבה של כלי הדם הנמצאים בתוך צינוריות איבר המין וגורמת להיווצרות זיקפה יציבה וממושכת.

תגובות בין תרופתיות

הויאגרה, הינה תרופה ממש כמו כל תרופה אחרת, וכזאת, עשויה להשפיע ולהביא לתופעות לוואי ולתגובות בין תרופתיות. במידה ואתם נוטלים תרופות בזמן נטילת הכדור ובמידה נוטלים תרופות באופן קבוע, יש לקרוא בעיון מהן התגובות הבין תרופתיות אשר עלולות להיווצר עקב נטילת הוויאגרה. במקרה זה, חשוב עוד יותר מבכל מקרה אחר להיוועץ ברופא ולהתאים כדור אשר יתאים לכם כמה שיותר מבחינה בריאותית ובשום אופן לא יחמיר את המצבככלל, ניתן במקרים רבים להתאים כדור ויאגרה גם במצבים של נטילת כדורים, למעט מקרים קיצוניים במיוחד